Skip Navigation LinksAna Sayfa Faaliyetler Açılış
Faaliyetler > Açılış
Açılış

Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Projesinin açılış töreni Ankara'da 19 Kasım 2013 günü Jandarma Genel Komutanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Kadına yönelik aile içi şiddet konusu ile ilgili kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, Jandarma Genel Komutanlığı personeli, kadın sivil toplum kuruluşları ve paydaşların büyük ilgi gösterdiği açılışa altmışa yakın medya mensubu da katılımlarıyla destek verdi.  


Bu önemli projenin  açılış konuşmalarını ise İç İşleri Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu  Maslahatgüzarı Bela Szombati ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük yaptı.

ziyaretçi
Bu Proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmekte, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Ecorys, Bolt International ve Bilgi Üniversitesi Konsorsiyumu teknik desteği ile yürütülmektedir.
Bu internet sitesinin içeriğinden konsorsiyum üyeleri sorumlu olup, içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.